گروه برق - مخابرات موسسه آموزش عالی ایوانکی

مدار مخابراتی با استاد پازوکی
نویسنده : زنگنه - ساعت ٢:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢٩
 

درس مدار مخابراتی(8:00 الی 13:00) استاد پازوکی روز پنج شنبه مورخ 30/08/92  برگزار نخواهد شد.تاریخ کلاس های جبرانی متعاقبا اعلام خواهد شد.


 
 
کلاس جبرانی درس برنامه سازی پیشرفته با استاد محرابی
نویسنده : زنگنه - ساعت ۱٠:٥٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢٧
 

کلاس جبرانی درس برنامه سازی پیشرفته با استاد محرابی روز پنج شنبه مورخ 07/08/92 ساعت 12:00 الی 16:00در آتلیه ساختمان پردیس برگزار خواهد شد.


 
 
کلاس جبرانی درس تحلیل مدار با استاد اکبرزاده
نویسنده : زنگنه - ساعت ۱٠:٢٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢٧
 

کلاس جبرانی درس تحلیل مدار الکتریکی با استاد اکبرزاده روز پنج شنبه مورخ 30/8/92  ساعت 8:00 الی 10:15 در کلاس 405 برگزار خواهد شد.


 
 
نمرات امتحان میان ترم درس ریاضی پیش دانشگاهی مهندسی برق (استاد اقبالی)
نویسنده : زنگنه - ساعت ۸:٥٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۱٩
 

به اطلاع دانشجویان می رساند سقف نمره شش می باشد.

ردیف

شماره
  دانشجویی

نام
  ونام خانوادگی

نمره

1

9211148001

ابراهیمی-امین

4.25

2

9211148002

احمدی-محمد

غایب

3

9211148005

ازاداوچبلاغ-الهه

غایب

4

9211148007

اسکندری صومعه-محمد

3.25

5

9211148008

اسلامی-ظاهره

5.25

6

9211148009

امین-سهی

2.25

7

9211148012

اوژن-مهرناز

5.5

8

9211148015

باهو-علی
  اکبر

3

9

9211148018

ترابی-محسن

0

10

9211148019

جمالی
  زواره-فایزه

3.5

11

9211148022

حسینی-حسین

2.5

12

9211148023

حسینی-سیدمجید

2.75

13

9211148029

ربیع
  زاده-محمدحسین

3.25

14

9211148033

سقرجوقی
  فراهانی-مهدی

5

15

9211148037

شهبازی لاهرودی-افسانه

4.5

16

9211148038

شیخ
  حسینی-محمد

2.5

17

9211148042

صادقی-علیرضا

4

18

9211148044

ضابطی
  طرقی-شادی

4

19

9211148045

طبرزدی-هادی

3.25

20

9211148046

طوسی-علی
  اصغر

4

21

9211148049

عرب
  سلمانی-صادق

2.75

22

9211148053

علومی-مصطفی

4

23

9211148055

فاطمی-محدثه
  سادات

4.75

24

9211148060

فیض
  ابادی فراهانی-رضا

4.75

25

92191567

کربلایی
  قاسم-پویا

2

26

9211148064

کوچکی
  قرمزچشمه-مهدی

غایب

27

9211148071

محمدرضانژادمرند-هانیه

3.5

28

9211148076

مظاهری-مهرداد

5

29

9211148078

ممیز-امیرعلی

3.25

30

9211148080

موسوی
  تیرابادی-محدثه

3.75

31

9211148089

وقوفی-فرزاد

0


 
 
امتحان میان ترم ماشین مخصوص
نویسنده : زنگنه - ساعت ٦:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۱۸
 

امتحان میان ترم ماشین مخصوص برای دانشجویانی که در ترم جاری (921) این درس را با استاد عبدوس اخذ نموده اند در روز شنبه مورخ 92/9/2 برگزار خواهد شد.


 
 
کلاسهای استاد فرزاد عبدوس
نویسنده : زنگنه - ساعت ٦:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۱۸
 

کلاس های استاد فرزاد عبدوس روز شنبه مورخ 92/8/25 برگزار نخواهد شد.


 
 
کلاسهای استاد ابوذر عامری
نویسنده : زنگنه - ساعت ٦:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۱۸
 

کلاس های استاد ابوذر عامری روز یکشنبه مورخ 92/8/19 برگزار نخواهد شد.


 
 
کلاس های استاد محرابی
نویسنده : زنگنه - ساعت ٧:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۱٧
 

کلاس های استاد محرابی شنبه مورخ 92/8/18 برگزار نخواهد شد.تاریخ کلاس های جبرانی این دروس متعاقبا اعلام میگردد.


 
 
اقتصاد در ict
نویسنده : زنگنه - ساعت ٥:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۱٤
 

امتحان میان ترم درس اقتصاد در ict استاد نوبخت از فصل یک تا فصل هفت روز دوشنبه مورخ 11/9/92 برگزار خواهد شد.


 
 
امتحان میان ترم درس اصول میکرو کامپیوتر با استاد عبدوس
نویسنده : زنگنه - ساعت ۳:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۱٢
 

امتحان میان ترم درس اصول میکرو کامپیوتر با استاد عبدوس پنج شنبه مورخ 30/8/ 92 برگزار خواهد شد.


 
 
 
نویسنده : زنگنه - ساعت ۱٠:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۱٠
 

شنبه مورخ 92/8/11 به دلیل عدم حضور کارشناس گروه؛گروه مخابرات تعطیل می باشد.


 
 
مدارهای مخابراتی با استاد داریوش پازوکی
نویسنده : زنگنه - ساعت ٤:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۸
 

هردو گروه درس مدارهای مخابراتی با استاد داریوش پازوکی (10:15-8 ) و (12:45-10:30)پنج شنبه مورخ 9/8/92 ساعت 12 الی 14 در ساختمان پردیس برگزار خواهد شد.


 
 
لیست نفرات ممتاز اول تا سوم نیمسال دوم سال تحصیلی 92-91
نویسنده : زنگنه - ساعت ٤:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۸
 

لیست نفرات ممتاز اول تا سوم نیمسال دوم سال تحصیلی 92-91

ردیف

رشته-ورودی

نفر اول(15% شهریه ثابت)

نفر دوم (10% شهریه ثابت)

نفرسوم5% شهریه ثابت)

1

کاردانی علمی کاربردی مخابرات
  ارتباط داده90

فاطمه داوری سقین سرا
  9011141033

علی چراغک 9011141026

ایمان اردستانی
  9011141004

2

کاردانی علمی کاربردی مخابرات
  ارتباط داده91

هاشم علیاری ذاکرکندی
  9111141022

مهدیه حمامیان
  9111141006

وحید اکبری
  9111141001

3

کارشناسی ناپیوسته-مهندسی
  تکنولوژی ارتباطات90

مهسا اصغرلو
  9011142004

محمد ارشدی
  9011142034

محدثه الویری
  9011142007

4

کارشناسی ناپیوسته-مهندسی
  تکنولوژی ارتباطات91

 

حسین آرسینی 9111142109

بهاره کاهه
  9111142085

نسیم برزگران
  9121142007

5

کاردانی پیوسته الکترونیک-90

محمد ندری قلعه
  مهدیخان 9011143141

عرفان شاکری کلشتری
  9011143077

محمد هاشمی
  9011143152

6

کاردانی پیوسته الکترونیک-91

محمد حبیب پور
  9111143038

محمد مرادی
  9111143112

حامد رشیدی
  9111143051

7

کاردانی پیوسته
  الکتروتکنیک-برق 90

مرتضی نیکوپور
  9011144158

مرتضی نوربخش
  9011144157

حسین جاماسبی
  9011144038

8

کاردانی پیوسته
  الکتروتکنیک-برق 91

رامین کاظمی
  9111144093

سعید کربلایی محمدی
  9111144097

محمدصابر اخوندی
  درزبکلایی 9111144004

9

کارشناسی ناپیوسته الکترونیک
  90

مرتضی قاسمی
  9011145100

ابوذر مرادی
  9011145078

راضیه هداوند
  9011145095

10

کارشناسی ناپیوسته الکترونیک
  91

مونا راشدی
  9111145051

مریم هاشمی پردزی
  9111145118

نسرین محمدی یقین
  9121145020

11

کاردانی ناپیوسته کاربردی برق
  و قدرت

زهرا زینالی قلعه
  9111146068

مجتبی پرویزی
  9111146022

زهرا کریمی
  9111146119

با آرزوی موفقیت روزافزان برای شما


 
 
آز ماشین 2
نویسنده : زنگنه - ساعت ٤:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٥
 

آز ماشین 2 استاد فرهاد جاویدی دوشنبه مورخ 6/8/92 برگزار نخواهد شد؛جلسه آینده این درس دوشنبه آینده مورخ 13/8/92 از ساعت 8:00 الی 12:30 برگزار خواهد شد.


 
 
لیست دروس حذف شده به دلیل نداشتن حد نصاب
نویسنده : زنگنه - ساعت ۱٢:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٥
 

نام و
  کد درس

گروه
  وبرنامه هفتگی

نام
  استاد

کاربرد ابزار دقیق

(21027)

گروه 211

چ 14:40-13:10

 آقای ابقایی نیا

کارگاه PLC

(21026)

گروه 211

ش 18:45-16:30

آقای جاویدی

مبانی سیستمهای قدرت

(29024)

گروه 290

د 12:00 -10:30

آقای جاویدی

کارگاه سیم پیچی 2

(29029)

گروه 292و293

پ 16:15 -14:00

پ 18:45-16:30

آقای فوزی

آز هیدرولیک

(29010)

گروه 292

پ 18:45 -16:30

آقای درکاله

کارگاه عمومی

(1023)

گروه 4

د 16:15 -14:00

آقای احمدوند

کارگاه عمومی

(36026)

گروه 460

ی 16:15 -14:00

آقای احمدوند

آشنایی با کامپیوتر

(36022)

گروه 460

د 13:00 -11:30

آقای منزوی

آز الکترونیک کاربردی

(36031)

گروه 461

پ 18:45 -16:30

خانم مقری

سیستمهای اطلاعات مدیریت(MIS)

(17030)

گروه 170

پ 15:30 -14:00

آقای منزوی

الکترومغناطیس و امواج

(17033)

گروه 170

ش 11:59 -9:44

آقای اکبریان

زبان تخصصی

(30029)

گروه 300

پ 18:00 -16:30

آقای منزوی


 
 
پایگاه داده
نویسنده : زنگنه - ساعت ۱٠:٥۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٥
 

 کلاس درس پایگاه داده با استاد بهروز منزوی روز پنج شنبه مورخ 9/8/92  برای ورودیهای قبل از مهر 92 تشکیل نخواهد شد.


 
 
ترم یک کارشناسی ict
نویسنده : زنگنه - ساعت ۱٠:٤۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٥
 

دانشجویان کارشناسی ict ترم یک (ورودی مهر 92) روز پج شنبه ساعت 8 صبح برای دریافت تاییدیه انتخاب واحد به گروه مخابرات مراجعه نمایند.


 
 
استاد رحمانی نژاد
نویسنده : زنگنه - ساعت ٤:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٤
 

کلاس های استاد رحمانی نژاد روز یکشنبه مورخ 5/8/92 برگزار نخواهد شد.


 
 
امتحان میان ترم رله و حفاظت
نویسنده : زنگنه - ساعت ٤:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٤
 

امتحان میان ترم درس رله و حفاظت با استاد عبدوس در تاریخ 18/8/92 برگزار خواهد شد.


 
 
جلسه توجیهی پروژه با استاد فرزاد عبدوس
نویسنده : زنگنه - ساعت ٤:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٤
 

جلسه توجیهی پروژه برای دانشجویانی که در ترم جاری پروژه را با استاد عبدوس اخذ نموده اند در روز شنبه مورخ 11/8/92  راس ساعت 12:30 در کلاس 307 برگزار خواهد شد.


 
 
جلسه توجیهی کارآموزی با استاد فرزاد عبدوس
نویسنده : زنگنه - ساعت ٤:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٤
 

جلسه توجیهی کارآموزی  برای دانشجویانی که در ترم جاری کارآموزی را با استاد عبدوس اخذ نموده اند در روز پنج شنبه مورخ 9/8/92  راس ساعت 12:30 برگزار خواهد شد.


 
 
استاد قندالی
نویسنده : زنگنه - ساعت ۳:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٤
 

کلاس ادبیات استاد قندالی روز یکشنبه 5/8/92 برگزار نخواهد شد.


 
 
حذفیات بعلت عدم رعایت پیشنیازکارشناسی ناپیوسته اict)
نویسنده : زنگنه - ساعت ۳:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٤
 

دانشجویان زیر به علت عدم رعایت پیشنیاز و همنیاز به گروه مراجعه نمایند.

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

حمیدرضا اسلام پناه

8911142004

عاطفه پازوکی

9011142017

بابک قاسمی

9011142068

علی ابراهیمی

9111142002

امید باباجانی

9111142013

پریسا پیری

9111142019

محمد جبارپور

9111142024

بنفشه خضرایی

9111142032

مهراد دانشمندی

9111142035

امیر شایان دلاورخان

9111142037

ایمان زراعتی

9111142050

محسن زند

9111142051

امیرحسین قاضیان

9111142053

شاهین صادقی

9111142063

محسن عزیزی

9111142072

امید غمیلو

9111142078

محمدجواد فاضلی

9111142079

علیرضا قاسمی

9111142082

بهاره کاهه

9111142085

ایمان مجیدی

9111142091

مهرداد بابک

911142107

حسین آرسینی

9111142109

مهسا ابراهیم زاده

9121142001

امیر ابراهیمی

9121142002

سعید خسروی

9121142016

آرزو قربانی

9121142024

محیا کریمی رامشه

9121142026

فرید ناجی رفعت

9121142031

زهراسادات یاسینی

9121142037

 

 


 
 
حذفیات بعلت عدم رعایت پیشنیاز(کارشناسی ناپیوسته الکترونیک)
نویسنده : زنگنه - ساعت ۳:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٤
 

دانشجویان زیر به علت عدم رعایت پیشنیاز و همنیاز به گروه مراجعه نمایند.

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

مونا رستمی سیلاب

9011145038

شیما عسگری

9011145056

سمیرا غلام زاده

9011145061

حسین مجیدی

9011145072

مصطفی مرتضوی

9011145080

سعید دهقادینی

9111145049

محمد رجایی

9111145052

رضا لطفی

9111145121

نفیسه مهدی زاده

9121145023

نوید شاه حسینی

9129022


 
 
حذفیات بعلت عدم رعایت پیشنیاز(کاردانی مخابرات)
نویسنده : زنگنه - ساعت ۳:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٤
 

دانشجویان زیر به علت عدم رعایت پیشنیاز و همنیاز به گروه مراجعه نمایند.

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

بهاره امیری

8911141022

محمدعلی کچویی

8911141127

حسن محمد خانی

8911141135

سالار جعفر طجری

8911141046

مهدی رجبیون

9011141034

الناز طاهری

9011141056

علیرضا طلیسگر

9011141059

نرجس هاشمی

9011141098

زهرا رضاقلی لالانی

9121141003

مهسا سلحشورزاده

9111141012


 
 
حذفیات بعلت عدم رعایت پیشنیاز(کاردانی پیوسته برق - الکتروتکنیک)
نویسنده : زنگنه - ساعت ۳:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٤
 

دانشجویان زیر به علت عدم رعایت پیشنیاز و همنیاز به گروه مراجعه نمایند.

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

امیر افضلی ثانی

9011144011

مهدی امیری سیاوشانی

9011144016

محمدجواد شاه حسینی

9011144038

محمد شاه حسینی

9011144082

میلاد کشاورز

9011144122

سیدجواد مبینی

9011144135

حسین مدنی

9011144144

شایان چقائی

9011144167

پیمان عوض زاده

9111144082

سعید کربلایی محمدی

9111144097

 


 
 
حذفیات بعلت عدم رعایت پیشنیاز(کاردانی ناپیوسته برق - تولید)
نویسنده : زنگنه - ساعت ۳:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٤
 

دانشجویان زیر به علت عدم رعایت پیشنیاز و همنیاز به گروه مراجعه نمایند.

شماره دانشجویی

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

نام و نام خانوادگی

9111146079

مائده شاه حمزه ای

9111146065

زهرا ریاضی دوست

9111146133

امیر مداحی

9111146139

فرشته مهدی زاده

9111146068

زهرا زینالی قلعه

9111146128

زینب محمدی

9111146046

علیرضا خانکی

9111146073

محمد سلیمی

9111146117

مصطفی کریم آبادی

9111146020

محسن بیانلو

 


 
 
حذفیات بعلت عدم رعایت پیشنیاز(کاردانی پیوسته الکترونیک)
نویسنده : زنگنه - ساعت ۳:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٤
 

دانشجویان زیر به علت عدم رعایت پیشنیاز و همنیاز به گروه مراجعه نمایند

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

نام و نام خانوادگی

شماره دانشجویی

شهاب ارشاد راد

8911143009

سامان حسینی

8911143061

آرش داود آبادی

8911143074

سعید ساوجی نیا

8911143104

سجاد سعادت نژاد

8911143108

میلاد گرگی

8911143167

رضا نصیری

8911143203

سید احسان اخوان

9011143006

ایمان افتخاری

9011143011

رضا آقاجانی

9011143012

مهدی جوادزاده

9011143039

کیومرث حاجی فرجی

9011143042

حسین خرسندتبار

9011143051

علیرضا سلیمانی

9011143074

محمد مصطفی قمی زاده

9011143110

رضا کلکلی

9011143119

فرید ماجانی

9011143125

علی نفادی

9011143146

رضا ارضی

9111143006

محمدرضا زهری

9111143057

الهام صدقی

9111143077

مهدی عطایی فرد

9111143081

هادی علمداری

9111143083

ایمان علی سرلک

9111143084

 


 
 
الکترو مغناطیس و امواج
نویسنده : زنگنه - ساعت ٦:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۳
 

کلاس الکترو مغناطیس و امواج استاد بهنام اکبریان شنبه مورخ 92/8/4 برگزار نخواهد شد از دانشجویانی(کارشناس ict) که در ترم جاری 921 این درس را اخذ نموده اند تقاضا میشود به گروه مخابرات مراجعه نمایند.